| xMaka a întrebat:

In noaptea Invierii cu lumanari aprinse cu sufletul curat sa spunem cu totii Hristos a Inviat. Paste Fericit TPU!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Paște binecuvântat!
Pa, pa.

| Amy a răspuns:

Multumim la fel! love strucklove strucklove struck

| pwp a răspuns:

Paste fericit, Maka love struck

| baru a răspuns:

Sall. Paste fericit, si tie, familiei tale, si intregul sa fie alaturi de voi. Pa!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ms la fel.Adevarat c-a înviat!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Frumos ca te-ai gandit la userii TPU in prag de Inviere. Si cum aceasta mare sarbatoare,care ne aduce speranta invierii noastre,motiv de bucurie pentru sufletele noastre, urez tuturor prietenilor TPU si celorlalti, un Paste Fericit! Cristos a inviat!

| Adytzuuu a răspuns:

Ms la fell:X

| adryanutza a răspuns:

Multumim maka :* esti o dulce love struck si tie la fel :*