| KoWalSky a întrebat:

In orasul vostru se mai practica parkour-ul?
Specificati orasul.

Răspuns Câştigător
| Bloo2 a răspuns:

Bucuresti... da se practica parkour si free run big grin dragut spinu' de la avatar devil

| Blue_Cosmin_1995 a răspuns (pentru Bloo2):

Stii pe cineva? care practica?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, Constanta.Sincer nu am mai vazut de asta-vara, dar atunci se practica.happy

| marrr a răspuns:

Vara trecuta, mai precis inainte sa se termine scoala era boala asta cu parkour-ul la mine in scoala, insa acum nu prea mai fac asa ceva, probabil pentru ca e prea frig afarahee hee si or sa se apuce din nou.
Craiovatongue

| nobody_9468 a răspuns:

Dha...Era mult mai in voga anul trecut, cu toti tipii aia din scoala care aveau toate pauzele ocupate numai cu d'astea.Si acum m'ai experimenteaza(colegii) pe catedra, geam, pe unde apuca!
Galatzibig grin

Bafta.

| Raiden a răspuns:

Da, in Braila, nu m-a pasionat niciodata.

| Zambete89 a răspuns:

Dap. Buzau. cei de la scoala mea. desi imi place si mie parkour`ul chiar daca`s sunt fata :X

| KoWalSky explică:

Multumesc pentru raspunsuri, la mine in Radauti se practica doar vara, insa foarte putinistraight face acum 3 ani tot orasul era plin numai de parkouristi.
@Raiden: am vazut ca in 2008 ati pus filmulete pe youtube care m-au impresionat foarte tare, daca mai faceti parkour in braila de ce nu mai postati filmulete pe you-tube?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu in exces laughing.
Noi suntem mai mult cu skateboard'ul.
Sunt din constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah in Liesti undeva pe langa Galati ...eu is un pusti de 12 ani si fac de 3 ani parkourbig grin care mai face bagati id-ul alinvaligl@@@@@@@@

| alexu47 a răspuns:

Noi cei din Constanta nu neam pensionat
Practicam din 2005 si avem si pagisna de facebook si facem si filmulete.
P.S:::Constanta Bucuresti the best place for parkour tongue