| MissBlack a întrebat:

In Prima zi de liceu ati fost cu vreun parinte? Mama vrea sa vina cu mine si eu nu vreau sa vina, vreau sa ma duc singura.Cum credeti ca este mai bine? Cu mama sau singura:d?

Răspuns Câştigător
| Catcherintherye a răspuns:

Esti intra 9 nu mi se pare ca ar trebui sa vina...dar cum crezi uwinking

8 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Mai bine să mergi cu mama ta, toată lumea va fi cu părinții și tu te vei simți aiurea singură.
Și oricum, intră în clasă, dirigintele le spune 3 vorbe și îi trimite acasă, apoi discută doar cu voi.

| Gandăr a răspuns:

Dacă ești sentimentală vei veni cu mama ta. Ca să te vadă și ea-n prima ta zi de liceu.
Dacă vrei să pari matură, du'te singură.

| bombonika18 a răspuns:

Eu trec a 9a, si la mine mama vrea sa vina, dar i-am spus ca nu are de ce, pentru ca o sa stea cu mine la careu apoi vom intra in clase. deci nu are rost sa mai vina si ea

| Annyeè a răspuns:

Sunt 2 variante ori te duci cu mama ta ca sa ai un suport in caz de ceva, sau poti merge singura ca sa demostrezi ca esti matura si deja poti incepe sa iti rezolvi singura unele problemebig grin.

| LifeInPink a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui sa vina cu tine, dar cum vrei tu. daca tot are ceva dirigintele sa le spuna, o sa faca sedintawinking

| loveanddreams a răspuns:

Eu merg cu mami si nu are nimic

| Mariiiiaa a răspuns:

Eu as vorbi mai intai cu colegii sa vad daca si ei vin cu mamele... daca si ei merg cu mama as merge si eu, daca nu, nu merg nici eu. Sper ca ti-am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat