| Bernoullie a întrebat:

In prima zi de scoala de cls a9a ati venit cu parintii sa va conduca pana in clasa?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu este nevoie să vii cu părinții. În prima zi, dirigintele va veni, se va prezenta și vă va conduce în clasă. Acolo vă vor fi prezentate câteva aspecte legate de regulamentul liceului și materiile pe care le veți studia, după care veți pleca acasă și veți reveni a II-a zi, în aceeași sală, pentru a vă lua cărțile.
Succes!

| Nymphetamine a răspuns:

Doamne! laughing Nici in clasa a 3-a nu mergeam cu mamica la scoala in prima zi.

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu laughing! La mine nici in clasa 5-a sau 1-a nu am facut asa.

| Kafeeaua a răspuns:

Nu am ajuns pana acolo inca.dar...ar fi jenatntblushing

| Morena12 a răspuns:

Si eu sunt boboaca si o sa vina mama cu mine dar nu cred ca pana in clasa.

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Nu. laughing eu doar in clasa I am mers cu parintii la scoala, in rest singur. Deci nu trebuie sa mergi cu parintii pe clasa a9-a, sa fim seriosi laughing

| rainbow20 a răspuns:

Si eu sunt bobocel. si am sa merg in prima zi cu mama...
cu toate ca mai cunosc cateva fete...
nu vreau sa ma simt aiurea
singura
ehh si cu condusul pana in clasa nu ii dau voiebig grin
doar pana imi cunosc diriginta/ dirigintele big grin
succes!

| HandsOfTime a răspuns:

Buna.Si eu sunt a 9 a si ma duc cu tata la liceu, sta cu mine pana imi gasesc clasa si pleaca.

| touran a răspuns:

Nu, uite cum se procedeaza : ajungi la scoala si astepti careul acolo va striga clasele in functie de profilul care esti, cand a ajuns la profilul tau ciulesti urechile bine ca v-a striga claselehee hee a b c ...si sa ai rabdare nu se stie in c clasa vei cadea, deci in functie de profil si fara parintiwinking sper ca te-am fost de ajutor funda?:X:*

| justme1221 a răspuns:

Si eu trec tot a 9 a si multumesc lui Dumnezeu ca nu o sa vina parintii cu mine succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nooo,ce ori mai sunt la clasa I?laughing