| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand buna dimineata.

In al doilea rand nu stiu ce sa mai cred imi place de un baiat,am fost cu el impreuna dar ne'am desp din cauza ca nu putea uita trecutul,am zis bine iar in urmatoarele zile era cu fosta. Dar tot cu mine vorbeste ne spunem ca,cand eram intr'o relatie si anume,,mutulico" si,, suparici" ne trimitem pupici suntem exact la fel cum eram cand eram impreuna dar cand il intreb daca ma place spune ca nu. Ce sa cred

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Buna dimineata! Baiatul placut de tine, era si el pus pe liber de "fosta" si, pentru a nu pierde timpul degeaba, a incercat sa o inlocuiasca si a incercat cu tine. Din pacate, el se indoaie dupa cum bate vantul si a revenit la fosta. Pe tine incearca sa te pastreze in " stand-by", pentru eventualitatea in care ar ramane din nou singur.

Răspuns utilizator avertizat