| yellowsunx a întrebat:

In primul rand scuze de categorie! happy Deci problema. e urmatoarea... am un program de videouri Sony Vegas inainte cand salvam un video timpul maxim era o ora si ceva acum mi se salveaza in 4/5 ore, banui ca e de la ram am vazut pe yt un tutorial sa umblu prin System in fine.e ok daca Virtual memory Total paging file e de 748 mb? si minimum allowed 2 mb, currently alocated 748? la altii e de 1000 si cv pot sa-mi maresc chestia asta prin niste setari? nu-mi pot cumpara alt ram, daca e de cumparat si scuze ca explic asa aiurea problema dar nu ma pricep la astea...

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Durata de timp difera datorita efectelor / calitatii / duratei / formatul si conteaza si calculatorul. nu ai ce setari sa faci ca sa iti mearga mai bine

Ce windows ai?
Virtual memory poti modifica din :
click dreapta pe my computer, properties / Advanced / Performance / Settings / Advanced / Virtual Memory si modifici de acolo