| Apy a întrebat:

In primul rand va spun buna, asta e prima intrebare vor mai fi si altele apruape la fel bun:ce preferati dintre telefoanele samsung s 5230 star http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:45&tx=62&ty=79 sau nokia c5-03 http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=86&ty=105 primeste funda cel/cea care argumenteaza.

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Eu am Samsung-ul si sunt multumita de el deoarece bateria tine 4 zile(cand butonezi aproape toata ziua)de auzit se aude bine, meniul e ok. Dar totusi Nokia e cea mai buna marca.La marca Samsung nu-mi place ca nu poate primi temestraight face in schimb Nokia da. Din punct de vedere calitativ as alege Nokiahappy.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Al 2-lea.
Doar pentru ca imi place designul lui mai mult.

| Firefly a răspuns:

Nu imi place niciunl.Nu iti recomand in telefon cu touch-screen.Sunt foarte sensibile si se strica destul de repede.

| saidlaura a răspuns:

Deci eu am Samsung star dar dupa cum arata Nokia as prefera acum na ce sa mai fac Samsung star are camera de 3, 2 megapixeli merge destul de bine dar mi se pare ca Nokia si LG sunt mai bune de ex. eu la star vreau sa desenez dar nu am panou de desenare ma rog