| vintageheart a întrebat:

In revista clasei trebuie sa fac un chestionar. Ce as putea sa-mi intreb colegii in legatura cu scoala? Dar nu intrebari stupide, cum ar fi ce va place sa mancati.Ms multhappy

4 răspunsuri:
| stefanyyy a răspuns:

Buna poti adresa urmatoarele intrebari...

Ce parere aveti de scoala de prefesori?

var placea uniforma in scoala?

ati schimba ceva la scoala in acre studiatii?

muzica in timpul pauzei vi se pare o idee buna?

| asya a răspuns:

Ce ai schimba la scoala? Ai fi de acord cu uniformele? Ti se pare ca unii profesori fac discriminari? Cum vezi tu elevul ideal? Sau profesorul ideal... Daca ai fi pentru o zi ministrul invatamantului ce ai face? etc.

| Ioana_2793 a răspuns:

Paithinking:
1. Ce parere aveti despre clasa? Ce ati schimba la ea?

2.Care este cel mai de treaba profesor? Dar cel mai sever?

3.Ati schimba unele reguli din aceasta scoala? Care? Ce ati pune in loc?

4.Cu ce va ocupati in timpul pauzei?

5. Diriginta/Dirigintele vi se pare de treaba?

6. Aveti o parere buna despre majoritatea colegilor din clasa?

Atatea mi-au venit in minte pe moment.Succes:*`!

| gabriela a răspuns:

Care amintire va ramane cea mai placuta despre scoala? Care a fost cel mai greu moment prin care ai trecut in acest an scolar? Care profesor e de nota 10? Cum e mai bine.cu scoala si colegi sau in vacanta si cu dor de colegi?