| anonim_4396 a întrebat:

In saptamana altfel, la scoala vom avea o excursie, si in autobuz jucam adevar, provocare justitie condamnare apa foc procente si sarutare happy, si, as vrea sa fac pe cel mai misto baiat din clasa sa ma sarute la jocul asta, dar sunt cateva mici probleme : 1) cine o sa il provoace sa se sarute, ca nimeni n-ar avea curaj 2) daca ar fi sa il provoace cineva, nu o sa ma puna pe mine sa ma pup cu el, ca... mai sunt vreo 7 fete dragute in clasa, 3) daca cu miracolul lui dumnezeu, ma alege pe mine, cum ar trebui sa reactionet? 4) cu ar trebui sa-l sarut? plizzzzzz help! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Buna,e interesant ce zici tu laughing si amuzant, din cele 7 fete nu esti prietena buna cu nici una? daca esti cu mai multe e si mai bine pentru ca sansele cresc, le zici sa il provoace sa te sarute daca el alege "sarutare", ar trebuie sa il saruti normal sa nu te dai in spectacol pentru ca daca nu ai mai sarutat inainte alt baiat o sa te faci de ras