| RoxAnana a întrebat:

In seara asta am facut ceva:m-am sarutat cu tipul caruia trebuia sa ii zic "nu" cu privinta rasp "vrei sa fii cu mine?" si apoi el a crezut ca am zis da si acum imi pare rau...acum sunt destul de confuza... ce fac? (stiu ca e o intrebare banala dar dupa parerea mea orice intrebare isi are raspunsul asa ca nu il ezitatiwinking )

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

JustMe are drepatate. Explica-i cu cat mai multe diplomatie. Spune-i, ca este un baiat foarte bun si ca nu este vina lui, ca problema e in tine, ca sa nu fie foarte traumatizat. Numai bine!

1 răspuns:
| Delire a răspuns:

Pai daca tu nu il placi, atunci explica'i ca i'ai spus nu, dar el a inteles da! dar incearca pe un ton cat mai calm...sa nu il ranesti! si gata :*batting eyelashes