| anonim_4396 a întrebat:

In seara asta am vazut pe chilotii mei o secretie "maronie" cu foarte putine nuante de rosu(rosul se observa extrem de putin)...deci o secretie maronie.Eu cred ca ar fi menstruatia-ar fi pentru prima data. Dar daca ar fi asa, menstruatia nu trebuie sa fie mai rosiatica? Si tot în acest caz...cum pot sa verific ca este menstruatia fara sa o întreb pe mama? precizez ca ma doare si burta foarte putin, mai jos de stomac!

3 răspunsuri:
| BabyWL a răspuns:

In curand o sa ai si menstruatie. Uneori acesta (precum si altele) sunt momentele dinaintea menstruatiei.

| PunkyA a răspuns:

Sunt semnele dinaintea MORTII! Eu zic sa te distrezi si sa profiti de timpul tau, atat cat mai ai din viata(din cate ai descris tu mai ai cam 2-3 luni). Deci sa nu te mai duci la scoala, ca e o pierdere de vreme mai ales acum, la sfarsitul vietii...Deci iti doresc sa ai o moarte usoaralaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa iti vina menstruatia