| OanaMajoMadness a întrebat:

In telenovela Nini, Nini Gomez cati ani are?

Răspuns Câştigător
| LaySsa27 a răspuns:

In serial are 25 de ani!

13 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna ea are 27 de ani.Numai bine,

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Nini nu zice in serial cati ani are. Deci nu stim.desi Nicolas a spus cand l-a intrebat doctorul ala in cazul lui ca si-a pierdut memoria a spus ca are 20 de ani si un pic. Si am vazut si la un concert ca a zis ca are 20 de ani si un pic in serial. Deci Nini are 20 de ani si un pic in serial, iar in viata ei reala( Florencia Bertotti) are 27 ani deoarece este nascuta pe 15 martie 1983. Si este zodia pesti. daca mai vrei sa mai afli ceva, spune-mi(iti spun).

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| lucian a răspuns:

Are 27 de ani

| LoveJames a răspuns:

Este nascuta pe 15 martie 1983 deci are 27 de ani

| TI a răspuns:

Heei! Pai. are cam 27 ani raised eyebrows Avand in vedere ca acum suntem in 2011, mai are cam 2 luni si 24 de zile :d si implineste 28 de ani happy. Este nascuta pe 15 martie 1983. happy.

| xCăpşunici a răspuns:

Stiu eu sigurr!
In telenovela Nini are 23! M-am uitat pe internet la un episod il care zicea varsta ei pe buletinul ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 27 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 27 de ni si pe 15 martie implineste 28 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are nini gomez?

| ralyca99_2908 a răspuns:

In serial are 26 de ani dar acum are 27 de ani

| dydy_1955 a răspuns:

Are 27 pentru ca este insarcinata

| denydeny27max27 a răspuns:

Nini are 25 de ani tomas 26 iar selina 24

| denydeny27max27 a răspuns:

Cati ani are tomas?