| Miha.Ella. a întrebat:

In ultimul timp totul a mers foarte prost in viata meacrying. M-am saturat de tot, prea multa lume ma barfeste pe la spate, toata lumea ma evita, toata lumea se folosesc de minecrying. Nu stiu ce sa fac, cate o data imi vin niste idei tampite in cap.Nu stiu ce sa fac:-s. Dati-mi niste sfaturi:-

6 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Fa exact invers, platestei cu aceiasi moneda sau evitai si fa-ti alti prieteni si fi fericita alaturi de ei si incepeti o noua viatawinking.

| AnaBejenaru a răspuns:

Chiar am ramas putin impresionata de chestia asta...stii ce... e foarte nasol sa te simti asa, dar incearca sa nu mai asculti lucrurile urate, incearca sa te simti mai bine cu privire la tine si cel mai important incearca sa nu mai bagi toti cretinii si idiotii care te fac sa te simti asa

| bogdanmk29 a răspuns:

Simplu, nu mai lua in seama nimic ci pur si simplu trebuie sa traiesti viata si sa nu ajungi la gandurile negre care spui ca-ti trec prin cap nu daca vrei putem conversa pe mess eu am depasit acea perioada si uite acum am o familie si doi ingerasi care ma fac sa merg mereu doar inainte id mess : barbosanu_mk@yahoo.com te astept

| Dariii a răspuns:

Ignora tot raul din jurul tau:*
nu te gandi decat la ce e frumos si incerca sa te descarci prietenelor tale
viata e frumoasa dar are si parti rele
gandeste-te ca doar tu contezi si asta o sa te faca sa te simti mai bine!
da-o dracu de lumestraight face ca asa face cu toti.

| aniriiiiii a răspuns:

Cu totii avem perioade din astea in care simtim ca totul se prabuseste in jurul nostru...Nu trebuie sa disperi, poate e o pasa mai proasta a ta, tot ce trebuie sa faci este sa numai pui atata la suflet tot ce se intampla sa mergi cu capul sus si sa incepi sa-ti traiesti viata la maxim fara sa-ti pese de ce se va inampla maine. Mult noroc in viatalove struck:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita! viata e frumoasa invata sa te bucuri de ea
si nu-i mai baga in seama pe idioti sunt niste specimene
nu merge prost fa ce iti place asculta muzica
invata sa te "doara in cur"
ti-am zis asculta muzica canta deseneaza fa-ti prieteni adevarati
ia-ti un animal de casa
o broscuta love struck sau un papagal sau un caine
asa ca stai linistita!
noroc!