| heroes a întrebat:

In ultimul timp vorbesc cu multe fete pe facebook si merge o zi iar dupa cand incerc sa mai vorbesc cu ele.nu mai raspund. de ce?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E posibil ca fetele să nu-și dorească o apropiere, nici măcar... virtuală.
Dacă te evită, înseamnă că au alți amici cu care comunică pe FB.

| FlyingFox a răspuns:

Poate felul in care vorbesti cu ele le-a determinat sa nu-ti mai raspunda a doua zi, te-ai gandit?

| ILoveWeekends a răspuns:

Poate au zis: "Offf! Iar imi zice asta "buna". "
Poate s-au plicitisit de tine sau n-aveau chef de vorba.Asta depinde de cat de apropiata esti de fetele astea.

| heroes explică (pentru ILoveWeekends):

Nu sunt apropiat de niciuna foarte mult...

| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Pentru ca se sperie de fata ta/...