| tu esti originalul nu copia a întrebat:

In zilele noastra cate la suta mai sunt fete virgine peste 15 ani?

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| St!L a răspuns:

Nu e treaba noastra fiecare isi incepe viata sexuala la ce varsta vrea, dar din pacate nu e bine pentru ele nu e chiar asa benefic.
Dar asta e, in ziua de azi sa fii virgina la 15 ani e o mare rusine, dupa parerea mea in proportie de 80% din fete nu mai sunt virgine.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Stiu eu cateva virgine deci laughing)

10% Cam asa zic eu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 [ la suta ]

| gyo a răspuns:

Buna intrebarethinking

cred ca 30 % mai sunt virgine.foarte putine din pacate

| Mixed a răspuns:

Vreo 20 % printre care si eu.:d

Craciun Fericit si tot ce iti doresti!

| StilSanatos a răspuns:

Pai atatea fete care mai au respect pentru corpul lor, pentru mandria de a sti sa te stapanesti si sa pastrezi acest "dar"pentru alesul inimii nu pentru orice baiat care la un moment dat se va dovedi un idiot.eu asa vad lucrurile, am 17 ani, frecventez discotecile, distractiile, imi place sa ma distrez, sa ma imbrak cat mai modern cat sa ma simt eu bine, cu baietii stau ok, insa dupa toate astea toate au o limita, chiar daca il iubesc pe prietenul meu nu se poate asa devreme, poate dupa 1, 2 ani intr-o relatie dar nu de la a 2-a intalnire asa fac unii.pentru mine e lipsa de caracter si de personalitate, am 17 ani si sunt mandra ca sunt ink virgina,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunthappy... pocaite! laughing

Nu, acum serios, da mai sunt si inca destule, doar ca ele nu sunt atat de evidente ca "inceputele"tongue.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Marea majoritate a fetelor sunt virgine pana la 18-19 ani. E adevarat ca in mediile mai putin educate, fetele tind sa-si piarda virginitatea mai repede. Dar fetele care sunt interesate de scoala, de viata, de cultura si care sunt, din fericire, cele mai multe, nici nu se gandesc la sex la 15 ani.

| daii a răspuns:

Am 15 ani jumate si suntbatting eyelashesbig grin... cred ca vreo 20-25%happy

by daiiwinking

| claudica a răspuns:

Am 15 ani si sunt virginalaughing da! si care-i problema? de ce sa fie o rusine? fiecare face ce vrea oh go on

| Aly07 a răspuns:

Vreo 80% care pretind ca sunt, 29 care sunt si restul' o sa se afle cand vor ajunge testele acelea de virginitate in scoli.
Craciun fericit.

| Mada a răspuns:

rolling on the floor Amuzant. circa... 40 %

| sunshine13 a răspuns:

O fi dar foarte putine.si sunt si eu una din ele si sunt mandra de asta desi is curioasa cum este vreau sa aflu mai tarziu cu o persoana speciala care sa nu profite de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm... buna intrebare.Nu sunt in masura sa zic nimic.nu am prieten. ce?!whistlingam 13 ani. jumate`.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce test nu se face niciun test aia a fost abureala... nimeni nu are dreptul sa se amestece in viata ta persoanala si mi se pare o adev prostie acest test ...adica daca sunt atatea care isi incepp viata sexuala la 13-14 ani chiar credeti ca un test de asta ar putea reduce nr fetelor eu nu cred.Asta depinde de metalitatea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 20 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa zic cite; insa pootzine fete isi pastreaza demnitatea., mindria de-a fi fata, am si eu 17 ani si ma mindresc, mda e adevarat toate au o limita:distractiiele chiar si dragostea, da sunt virgina si nu ascund asta pentru ca chiar nu-i o rusine, le dau un sfat tuturor fetelor:nu va pierdeti capu, fiti tari baieti sunt si vor fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm! Am 15 ani si cred ca e destul de normal! Planific sa pierd virginitatea la 17 ani. Dar daca va fi nevoie sunt gata sa o jertvesc pentru dragostea mare! Dar din fericire in dragostea mare nu credwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmdaaa.asa este, am 14 ani jumate si era gata sa pierd virginitatea dar am fost oprita in ultima secunda, chiar de mama mea.cred ca pe la 16-17 ani e ok...asa zic eu, fetelor, nu va dati batute

| aripifrante a răspuns:

Eu am 18 ani si sunt virgina! \:d/