| ForeverWarrior a întrebat:

In ziua de azi se mai uita fetele dupa baieti mai slabuti, dar care fac sport si se comporta respectos?

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Da,cel putin eu da.Mai ales daca se comporta resptectos are un avantaj in plus, pentru ca, azi multi baieti sunt niste nesimtiti happy

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Normal.Multe fete cauta baieti care sa le respecte si (crede-ma ca nu gasesty asa ceva la fiecare colt de stradawinkingdin pacate).Slabuti si care fac sport...da. sportul nu a facut nimanui niciodata rau. sper ca te-am ajutat...bye bye

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Dupa parerea mea,da. Adica la ca e bun unu` mai de strada ca sa zic asa daca nu stie sa te respecte ca fata? Doar cele care se uita doar la aspect nu-i baga in seama pe cei respectuosi, stii. happy Si oricum, rare ori intalnesti o fata care sa 'admire' baietii mai.dolofani sa zic asa. si pe langa asta, nu toate se uita numai la patratele asta daca au ceva in cap. happy

| IrinaAniri a răspuns:

Eu una nu, baieti scheletici nu sunt draguti si daca sunt foarte cuminti sunt oribili, cei un pic mai grasuti sunt mai simpatici, iar daca sunt si mai amuzanti si nebunatici sunt pe gustul meu big grin