| deadman a întrebat:

In ziua in care am cato, este ok daca cant inainte sau dupa ora de canto?

1 răspuns:
| Anon352 a răspuns:

Daca canti dupa, nu e nicio problema, dar inainte, cred ca poti, dar sunt totusi sanse sa ragusesti sau ceva de genul. Oricum banuiesc ca unde faci tu canto, cand ajungi acolo faci si incalzire vocala, asa ca nu ar trebui sa o faci de acasa. Dar, nu vad care ar fi problema big grin Ce iti spun eu ca e cel mai important, sa nu bei suc acidulat inainte de lectii de canto, believe me laughing succes