| CristiMC a întrebat:

Inainte de a face sala in afara de proteine ce trebuie sa consum ca sa am mai multa energie FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? Atarna pielea de la proteine? Asta e cea mai mare aberatie, demonstrata STIINTIFIC

carne = proteine. Tu ii spui sa nu ia proteine dar in aceelasi timp ii RECOMANZI proteine!

Tu nu vezi ca te contrazici singur?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Inainte de sala, o masa bogata in carbohidrati ( paste, orez brun, paine integrala ) dar si cu ceva proteine ( carne, peste, branza, oua ) cu 2 ore inainte

Ceva bazat pe cafeina ( chiar si cafea simpla merge ) cu 15-20 de min inainte

| MihaiGe a răspuns:

Consuma multe paste si carne ( in general carne alba ) nu consuma energizante un sportiv adevarat se "indoapa" cu alimente naturale, NU lua proteine deoarece la 60 de ani o sa iti atarne pielea pe os.
Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru MihaiGe):

Hai ma COPIL RETARDAT, de ce spui ca pielea atarna de la proteine si apoi RECOMANZI TU proteine ( carne = proteine, pe langa alte surse, cum ar fi branza si oua )

HAI RETARDAT CE ESTI, explica-ne

| Cosmin86 a răspuns (pentru MihaiGe):

Serios? Atarna pielea de la proteine? Asta e cea mai mare aberatie, demonstrata STIINTIFIC

carne = proteine. Tu ii spui sa nu ia proteine dar in aceelasi timp ii RECOMANZI proteine!

Tu nu vezi ca te contrazici singur?