| diego a întrebat:

Inaltimea este o problema?
sunt foarteeeee inaltsad si nu stiu ce sa ma fac
mereu mai aud : lungau, ce mare e.paluga eetc si chiar daca mai fac caterink prietenii p seama mea asa cateodata si le mai zic si eu ceva radem noi dar ei nu isi dau seama ca ma deranjeaza f mult cand imi zic desp inaltimea mea
am 19 ani si 1, 90-91-92 cam asa sad.
am tot ce vreau dar inaltimea asta ma omoara. uneori nu ies undeva unde e multa lume ca se uita la mine si am impresia ca se uita la cat de inalt sunt
am 89 kg, si intre 1, 90-1, 92
mai sunt baieti asa sau complexati pe aici?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Bai aia is invidiosi pe tine, eu mi-as dori sa am 1. 90! Si daca mai fac katerinka zile ca esti inalt si poti sa dai la mu'e mai usor... happy Si cei care se uita la tine se mira, pentru ca nu multi au o inaltie asa. Si nu e chiar un dezavamtaj ca esti inalt, sunt si avantaje si dezavantaje. Cu asa o inaltime poti sa fi intr-o echipa de baschet, fotomodel daca ai si ceva muschii pe tine, daca nu ii faci, iar la fete cu inaltimea asta poti sa ai si avantaj daca te gandesti! Fi si tu mai matur, asta e o intrebare de copil de 14 ani!