| oaare a întrebat:

Inca ma mai gandesc la elstraight face... da observ ca nu mai are niciun rost pentru ca are poza altcuiva la avatar si statusul "te iub" ...nu pot sa mai fac nimicsigh nu suport pur si simplu avataru luiiangry si nici pe fata de la avataru luiangry o am si pe ea in lista de mess si inca putin si ii dadeam ignorestraight face am vrut sa'i dau ignore si lui ca sa nu'i mai vad avataru da m-am gandit mai bine si am facut alt grup : "nu!" si l'am facut sa nu-l mai vad si pe el si pe fata de la avatarstraight face ce as putea sa fac sa nu mai fiu asa suparata?straight face (va rog fara chestii de genu "uita'l nu mai are niciun rost" pentru ca am incercat si nu potstraight face)

1 răspuns:
| bebitzuluy a răspuns:

Poate ca el face asta desi nu te-a uitat si vrea doar sa para asta.Sau poate ca vrea sa te faca geloasa. Iar daca vrei sa te impaci cu el si consideri ca merita incearca sa vorbesti cu el ca si cum ai vorbi cu un simplu prieten fara sa te dai de gol ca inca il mai iubesti.Si asa sa isi dea si el seama ca nu te-a uitat.