| deyutzzza a întrebat:

Infuzia combinata de lemn dulce chiar ajuta la cresterea sanilor?
In cat timp se vede rezultatul?

Răspuns Câştigător
| Sabinaaa_5167 a răspuns:

Cresterea sanilor este strict influentata de psihicul fiecarei persoane. Sunt multe "remedii" pentru ai face sa creasca dar cel mai bun si mai eficient dintre toate este sa nu ii mai stresezi. Fiecare organism are ritmul lui de dezvoltare si cand va fi timpul vor creste.Nu te mai gandi la aceasta problema si totul se va rezolva de la sine. Stiu ca nu ajuta prea mult.Dar crede-ma ca e cea mai buna solutie[La mine a functionat]

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu nu ajuta
cel mai bine ar fi sa astepti si iti vor creste si singuri

| NiciUnNumeNuEraDisponibil a răspuns:

Nu am auzit de infuzie pentru cresterea sanilor, da merge cat de cat cu porumbul fier e bun ala de la conserva. daca mananci de 2-3 ori pe saptamana se observa rez in 2-3 luni. eu am ajuns de la 32 la 34 la sutien in 2 luni jumate sincer e ceva. dar sanii cresc in fc de metabolism si alte chestii de biologie