| Deea :x a întrebat:

Innebunesc! big grin M-am indragostit rau de tot, de 3 nopti n-am dormit deloc. Nu ma credeam in stare de asa ceva, dar mi s-a intamplat fara sa-mi dau seama. L-am vazut si le-am zis prietenilor ca e dragut si unul dintre ei i-a dat nr meu de telefon, m-a sunat si ne-am intalnit. Am mers la un restaurant, dupa in parc, ne-am plimbat cu masinutele [ca niste copii mici]. In timpul asta eu aveam prieten, iar cand am venit acasa, tipul ma astepta in fata casei. Si ciudat ca, un prieten de-al lui [Adi de care sunt indragostita laughing :-x] il cunostea si s-au oprit la taclale. Eu m-am ascuns in spatele lui, sa nu ma vada si gata. Tipul cu care eram a zis ca merge la una Andreea care sta pe aici si Adi m-a intrebat daca nu sunt eu, iar eu am zis ca nu. Ok, am plecat, l-am sunat pe ala cu care eram si i-am zis ca am pe altcineva si am terminat-o. Cand sa merg afara, Adi nu mai era acolo si ma gandeam ca a vb cu ala si a aflat. Am intrat plangand in casa, m-am pus in pat si plangeam ca nebuna sad cand intra tata in camera si imi zice "vezi ca te cheama unu` afara" eu "cine?" tata " unu` adi". am mers, el plangea. ne-am imbratisat si mi-a zis ca trebuie sa-mi spuna ceva, dar ii e teama ca o sa sufere. Mi-a zis ca s-a indragostit de mine. A doua zi, ma suna un prieten de-al lui si m-a intrebat ce i-am facut lui Adi ca toata ziua vb despre mine si chestiibatting eyelashes Acum mai e o problema. Suntem din orase diferite, distanta de 12 km. Si ma suna de 3-4 ori pe zi... Dar azi am incercat sa il sun si nu imi raspunde, nici la sms macar. Si nici nu m-a sunat... oare ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

e clar ca tine la tine.nu o avea credit sau are o problema acum nu e batut in cuie sa-ti rasp. oricum u nu incerca sa-l suni ca nebuna. o sa-l faci sa se imta presat. daca i-ai dat sms el il vede si cand poate iti raspunde.acum ast si u sa vezi cat dureaza pana iti rasp chestii sunt sigura ca a intervenit o problema. pup

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În primul rând dacă nu te sună o zi nu e mare tragedie, poate are o problemă omul. Stai liniştită şi nut e mai gândi la prostii. Oare ce se poate întâmpla laughing? Nimic, asta e tot ce se poate întâmpla. Baftă!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În primul rând dacă nu te sună o zi nu e mare tragedie, poate are o problemă omul. Stai liniştită şi nu te mai gândi la prostii. Oare ce se poate întâmpla laughing? Nimic, asta e tot ce se poate întâmpla. Baftă!

| Aly07 a răspuns:

Nu mai are credit, se poate intampla sa stii tongue

| Miu_6243 a răspuns:

Poate are treaba.Stai linistita.Nu trebuie sa-ti faci griji doar ca nu tia raspuns.

Mai asteapta pana maine.Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo poate si-a gasit pe altcineva imi pare rau sau poate a avut alte planuri de facut sa-u nu vrea sa-ti franga inima spunand ca te paraseste oricum e un baiat poti gasi 10000 de baieti pe pamant