| VagnerLoveVL30 a întrebat:

Întamplari cu profesoarele din scoala\liceu. Am si eu una blana cu profesoara de Româna, a venit pe la fiecare sa se uite la teme si eu cu colegul ziceam: Auzi mă? Crezi ca se apleaca daca scap caietul pe jos? Nu stiu, incearca.
Asa ca l-am scapat pe jos si s-a aplecat si purta o fusta neagra scurtă rău care i se vedea funduletul apetisant asa ca s-a aplecat, am facut si poza pentru amintire si i s-au vazut si chiloțeii, offf doamne nici pana azi n-am uitat ziua aceea.
Aștept si de la voi amuzante dar reale scoala\liceu. Salut!

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Am avut multe intamplari si cele mai multe s-au intamplat la ora de fraceza. Profa era nou intrata in invatamant. Intr-o zi de iarna baietii au adus zapada de afara iar la ora ei ne-am batut cu bulgari. Zburau bulgarii in toate directiile prin clasa, a fost mare nebunie, nici nu stiai de unde vin. Saraca a si incasat cativa, riscul meseriei apoi dupa toata nebunia noastra tot ea a ramas sa stranga zapada inainte de a se topi de tot, toti peretii si pe jos era oricum numai apa. laughing