| anonim_4396 a întrebat:

Intamplari din excursii. Farse :X Puteti sa le spuneti?

2 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Mdap
asteptam cu colegii in statie un tramvai care sa ne duca prin craiova sa o vizitam
si unu dintre ei o inceput sa rada ca prostu si sa faca misto de noi toti
cand o venit un tramvai unu dintre noi s-a dus frumusel in spate la retardu ala ce facea misto de noi si eu agatat ghiozdanu de trancalau
si cand o dat sa plece tramvai din statie o simtit si dibolu asta ca se duce cu tot cu tramvai
o zbierat cei drept, tramvaiu lo tarat vreo 10 m
dupa aia so dat jos vatmanu la injurat de sfinti si de dumnezei si gata
the end
bafta si succes in continuare

| Biiiiiia a răspuns:

Dap.
Acum vreo` 2 ani am fost in excursie la munte cu niste prieteni. O prietena a adus`o si pe verisoarsa` pe care nimeni nu o suporta nici macar pr mea[dar maiksa a insistat sa o ia]. Cand a adormit[bineinteles ca a adormit pe la 22 ca fraieraoh go on]i-am pus pasta d dintsSi pe fata, in palme si apoi am gadilat`o cu o pana.De dimineata[stiind ca ea se va trezi prima]am pus picatura pe broasca de la usha, dupa ce s`a dus la baie i-am bgt o broask in patrolling on the floor. Etc... Da`ti seama ce excursie a avut fata aiarolling on the floor