| Danut3s20 a întrebat:

Internet pe mobil pls help me! deci stati sa va zic ca nu prea le am cu astea si...am intrat pe internet pe mobil si mi-am bagat internet 24h si mi-a trimis setarile cu numele si toate astea am dat instalare sa instalat si mi-a zis sa repornesc telefonul si na mers mia mai trimis un mesaj inainte cu daca nai telefonul configurat sal accesezi de pe un calculator si mi-a dat siteul www.vodafone.ro/setari si nu merge pls spuneti-mi ce am gresit si ce trebuie sa fac.mersi anticipat:*

1 răspuns:
| andreiutzuandrei13_1681 a răspuns:

Depinde si de telefo daca ai Nokia poti sa dai la setari conigurare si alegi acolo portul in care esti si celelalte chesti
funda te rog
P.S. sper ca te-am ajutat