| lion95 a întrebat:

Intr-o ora o sa trebuiasca sa ma intalnesc cu o fata care - i place de mine si mie imi place de ea dar imi este rusine sa ma intalnesc cu ea deoarece nu stiu sa sarut si cine stie poate ma fac de ras straight face

Help

4 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa fii stresat pentru ca nu stii sa saruti. Totul va veni de la sine in caz ca amandoi va simtiti bine si va veti apropia incet, incet unul de celalalt. Nu o sa te faci de ras, crede-ma. Trebuie sa scapi de stres si gata! Esti pregatit pentru intalnire!

| Mozambic19 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NfiGrvwiqp8

Bafta! ..si lasa totul sa vina de la sine
!

| Emmy125 a răspuns:

Nu-ti fa griji. oricine stie sa sarute.Si daca ii place de tine nu cred ca o va deranja daca te "fastacesti" putin.Ai incredere in tine si lasa-te purtat de val! Asta e cel mai bun sfat.
Bafta!

| D4ny3l4 a răspuns:

Daca aveti sentimente unul fata de altul nu trebuie sa iti faci probleme in legatura cu asta.Totul o sa vina de la sine sper ca te.a putut ajuta:*