| anonim15 a întrebat:

Intr-o relatie balantele se potrivesc bine cu balantele?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Balantele într-o relatie se potrivesc de minune.

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu si sotul meu suntem balante si e ok.Suntem de 35 de ani impreuna.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu neaparat. Fiecare se poate indragosti de o persoana dintr-o alta zodie. De ce, tu esti balanta si prietenul tau la fel? Bafta in relatie atunci!

Psihoyounger

cami
| cami a răspuns:

Eu zic ca nu...Adica, merg pe principiul ca extremele se atrag. [Nu spun ca n-ati fi fericiti impreuna! ]
La fel, pune o fecioara cu-o fecioara... sau un berbec cu-n berbec...

daniela
| daniela a răspuns:

Da inclusiv cu zodiile complementare balenatei gemeni si varsatori

| Parintele a răspuns:

La fier vechi poate.

| EUSIATIT a răspuns:

Depinde de fiecare de multe ori anumite persoane nu se definesc ca si caracter in zodia in care sunt nascuti,, asa ca nu cred ca e bine sa te ghidezi dup[a acest lucru

| alexdop21 a răspuns:

In general stiu ca zodiile la fel nu sunt prea compatibile, stii in natura extremele se atrag, dar eu zic sa incerci

| Encore a răspuns:

Nu stiu cumpara 2 balante si vezi daca se potrivesc...
Bai si daca nu se potrivesc balantele ca zodii? ce faci de desaprti de iubit/a? rolling on the floor
O sa inebuniti cu horoscopu

| catalina_2916 a răspuns:

In astrologie, unii critici insista ca cele doua semne astrologice intr-o relatie romantica nu sunt asa usor de amestecat. Este o teorie care se aplica cu atat mai putin in cazul Balanta/Balanta. Cu atata frumusete si potential in aceasta relatie, este usor de vazut de ce cei doi se atrag de la inceput. Ambi sunt guvernati de Venus, planeta frumusetii si vor gasi sexualitatea celuilalt irezistibila. Aceasta este o pereche sexi, grozava si extrem de compatibila. Cei doi vor insista sa creada ca au intalnit persoana potrivita. Balanta va fi intotdeauna romantica, sociabila si cheltuitoare. Nu va fi niciodata prea mult daca se simt bine. Sexul va fi puternic: dragostea le va taia cu siguranta respiratia.
pup

| adeana a răspuns:

Eu zic ca da.
Cel mai bine se inteleg cu Gemeni, Leu, Sagetator sau Varsator, dar e aproape la fel de bine si cu Balanta.

| gyanina a răspuns:

Wow... si eu sunt balantawinking interesante raspunsuri macar nu mai intreb eulaughing) kiss

| BuMeRaNg a răspuns:

Da normal...sunt aceleasi zodii...au aceleasi caractere...acum depinde si de caracterul fiecaruia.tongue...Bafta.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt Balanta, iubitul meu e Balanta si el, suntem impreuna de 1 an jumatate si totul merge destul de bine... Bineinteles ca in fiecare relatie sunt si mici inconveniente.In rest. e ok :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu e balanta si ma inteleg super bine cu el///ne ingelegem unul pe altul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu nu cred balantele se potrivesc bine cu berbecii dupa parerea mea pa...