| bloodyflower a întrebat:

Intr-o saptamana ma voi muta la Bucuresti! Sunt la liceu, deci voi face semestrul al 2 lea acolo. Aveti ceva sfaturi pentru mine? Ce trebuie sa evit in Bucuresti? Cum e tineretul in general? Pareri bune/pareri rele? MI-E FRICA!

2 răspunsuri:
| bruniatul a răspuns:

Ferestete de cluburi in ele exista droguri

| GENERALALEX a răspuns:

Oriunde mergi la o petrecere la un club oriunde daca ai lasat bautura pe masa si ai plecat in alta parte nu o mai bea.
Toate gastiile sunt foarte dure cand vine vorba de a accepta daca e ceva ce nu le place te pot da afara imediat trebuie sa iti gasesti o gasca care sa asculte si sa aiba aceelasi activitati!