| Stefan092 a întrebat:

Intr-o zi ma plimbam liniștit prin cartier, până când un rrom a început să mă amenințe. Pe acesta il stiam dinainte, ca mi-a mai facut alte faze nașpa. Nu ma lasa in pace, ma buzunareste, ma amenința, si mi-e frică să ripostez. Va rog, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

La poliție direct, fa o reclamație! Cum isi permite asa ceva? Exista scoala de corecție, la aia se duce si pe timp de pandemie.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fai o poza si denuntal la police

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa iei legatura cu politia.

| Andreeush a răspuns:

Reclamă-l la poliție, cu frica nu rezolvi nimic.

| Stefan092 explică (pentru Andreeush):

Politia ce o sa faca daca il denunț?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Prinde tupeu și du-te la poliție! Locul acestor oameni este la școala de corecție sau după gratii!