| CollaCuLamaiie a întrebat:

Intr-o zi mi-a venit o idee cam ciudata, prietena mea spune ca am voce, iar eu m-am gandit sa compunem cateva melodii impreuna si eu sa le cant cu vocea si ea cu un intrument, voi ce parer aveti? Dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Hei!
Buna ideea. Imi place. Daca cu adevarat tu ai voce de ce o eziti? Incercati sa compuneti cateva melodii, poate cu adevarat va iese. Dupa ce reusiti nu uitati sa le postati si aici, ca sa le putem auzii si noi.
Multa bafta!

4 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Folosestete de talentul tau, puteti ajunge mari vedete, poate cineva o sa va vada si o sa sponsorizeze, mi-a imi place, si eu am voce, numai ca nu o folosesc, numai o data am folosit-o la un spectaol caritabil, asa ca sa aveti bafta!

| ali_8949 a răspuns:

Ce e rau in a face asa ceva? puneti ideea in practica ca nu aveti nimica de pierdut nici una!

| FriendsShow a răspuns:

Folosestete de talentul tau, puteti ajunge mari vedete, poate cineva o sa va vada si o sa sponsorizeze, mi-a imi place, si eu am voce, numai ca nu o folosesc, numai o data am folosit-o la un spectaol caritabil, asa ca sa aveti bafta! paa

| CollaCuLamaiie explică:

Va multumesc pentru sfaturi:*