| DjBl3ndar a întrebat:

Intrati pls http://yolenusa.blogspot.com

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Felicitari pentru site, dar e o tampenie.
Ai scris nu stiu ce despre greci, dar in acelasi timp ai scris si despre bronz sanatos, tom&gerry. laughing
Ma rog, vorba aia, nu rade de munca altuia!
Bafta si felicitari pentru efortul depus`! :* Data viitoare ceva mai inspirat, pentru ca nu multa lume e interesata de Pitagora si vocale si ce ai mai scris tu acolowinking
Succes in continuare`! :*

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Ii frum blogul tau tiam lst com sa intri si tu pe al meu sa vz ce ii pe acolo am mai inventat cantece da nu le-am putut posta

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Aa imi zici si mie te rog daca sti cum se pune videoclipuri sau inregistrari si imagini daca sti? daca sti lasa-mi te rog mesaj:*

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Adica mai bine baga idu meu : rcoloress

| Lace a răspuns:

E totul amestecat, nu se întelege mai nimic din el.

| LolaGreen a răspuns:

Fain blogul tau dar te rog sa intri si tu pe al meu si sa votezi si sa te bagi la pers interesate ca ma bag si eu kiss