| IloveGnR a întrebat:

Intreb de curiozitate:Cum credeti ca ar trebui sa se poarte, imbrace etc. un om ca sa fie cool? b-)

2 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Ca sa fii cool in ziua de azi trebuie sa iei pe toata lumea la misto, sa razi de aia neajutorati si sa faci glume pe seama tuturor.Trebuie sa te imbraci neaparat cu haine de firma.Trebuie sa ai blugi colorati, skateri, tricouri largi cu multe desene, si sa ai frizura de emo.Sa asculti ori rock, ori hip-hop.

Sau ai mai putea fi cool cand ai o atidudine de om normal, dar totusi speciala.Trebuie sa vorbesti cu toata lumea, si sa ai multi prieteni.Sa iti ajuti prieteni de cate ori ai ocazie si sa le dai sfaturi.Iar hainele...Cum se imbraca copiii cu care ai tangenta.

| lory1994 a răspuns:

Sa se imbrace cu haine la moda,sa fie unik,sa aiba un stil propriu,un pic sofisticat.e necesar si cateva "accesorii morale" si anume umor, sarm, zambet.big grin