| Sacred75 a întrebat:

Intrebare adresata fetelor : Daca imi place de o fata si ea tot se uita la mine ar trebui sa evit eye to eye contact sau sa ma uit in ochii ei? straight face
Cum o pot face sa ma placa?

2 răspunsuri:
| MoreFun a răspuns:

Daca se uita la tine, te place. Daca iti mai si zambeste, e clar! ( asta n-ai precizat)
Eu zic ca ar fi bine sa te uiti in ochii ei dar nu numai. Eu zic sa intri in discutie cu ea, cere-i numarul cu un anume pretext (pentru. asta sunt bune temele! ) sau id-ul daca inca nu il ai si discutati. Observa cum se comporta cu tine si cand crezi ca a venit momentul potrivit, zi-i ca o placi si propune-i o relatie.
Succes!

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu zic ca daca se uita prea mult la tine deja te place... date si u pe langa ea si vezi cum iti raspunde. baftahappy