| biancavoicu a întrebat:

Intrebare: ce faci cand te plitisesti... Fundita

8 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna,pai eu stau pe facebook, pe mess ascult muzica la maxim si: imi fac parul cu placa, mananc ceva dulce uitandu-ma l; a un film bun, ma cert cu sora mea, ma joc jocuri online, ma duc 5 minute pe afara pe dau in balansoar, daca e seara ma duc in parc, cu prieteni pe strada, sau la plajaa =p~ daca si apa e buna in 30 minute sunt pe plaja cu prietenii, invit fete la mine acasa facem gen: petrecerelaughing so have a fun

| FucktheSystem a răspuns:

Răspuns : Ce nu fac?

| Maraa a răspuns:

Hm...sun pe cineva si intreb daca ne puntem intalni, trimit sms, incep sa citesc o carte, stau pe net(facebook, mess,TPU etc...), ma uit pe o revista, imi fac curat in camera, askult muzicaa chestii de genu asta.big grin

| albastrualb77 a răspuns:

Raspund la intrebari de pe TPU, chiar nu ma plictisesc niciodata, facand lucrul asta, nu am timpul necesar cat as vrea sa stau pe acest site.

| Skylar a răspuns:

Di tati

| miha98 a răspuns:

Depinde chem pe cineva la mine, stau pe mess, facebook cateodata pe hi5, fac pozee, ma uit la un film, ies cu fetele la shopping, ma joc cu catelu, vb pe mess si prin sms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu pot să spun ce fac, fiindcă nu am timp să mă plictisesc!
Dacă vrei, când te plictiseşti, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!

| hiena a răspuns:

Sex,bei,te droghezi, etc.