| Buzi213 a întrebat:

Intrebare controversată, ce au in special bombardierii ce au succes la fete față de băieții cuminți? Mă aflu din păcate in a doua categorie și nu reușesc să am,, succesul" lor. E o intrebare mai mult orientativă și doresc niște păreri sincere.

36 răspunsuri:
| Buzi213 explică (pentru Sistemulxxl):

Mama a patit-o, de aia nu vreau ca eu sa imi tratez prietena cum a fost mama tratata de catre tata

| MarianWLF a răspuns:

Bucura-te, acei bombardieri atrag de partea lor femei la fel de ieftine cum sunt ei, nu ai vrea sa atragi o femeie ca a lor care umbla prin baruri si cazino-uri, indiferent cat de bine arata.
Atragi ceea ce esti, daca esti un baiat cuminte, vei atrage o fata cuminte, nu ai nevoie de zapacite in cautare de chefuri si zgomot, chill brother happy

| yamilangura a răspuns:

N-ai bmw fraiere!

| THRUSTMASTER a răspuns (pentru MarianWLF):

Salut, se poate te rog sa raportezi userul cu nume obscen de mai sus? Troleaza toate subiectele. Multumesc

| Buzi213 explică (pentru THRUSTMASTER):

A fost suspendat contul

| THRUSTMASTER a răspuns (pentru Buzi213):

Multumesc, fie tie, fie altui user care vrea un forum curat.