| ErickFanMetin a întrebat:

Intrebare de fundita!
Ce caracter de la metin2 sparge cel mai repede pietre metin?

Răspuns Câştigător
| RockLover94 a răspuns:

Eu cred ca Worrior. Mi se pare cel mai puternic.Sau Surathinking

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sura sau war

| LoliTa_7237 a răspuns:

Sura!

| Loryoficial a răspuns:

Ninja!

| Primo a răspuns:

Deci sunt mai multe caractere care sparg metine rapid primul ar fi razboinicul corp datorita iuresului (care da viteza de atac)si aura sabiei(care mareste puterea atacului). Un caracter bun mai e si sura arme deoarece are o magie tais vrajit care da chiar mai mult atac decit aura sabiei, el mai are si multe magii de protectie care ii creste apararea astfel rezistind mai bine in fata monstrilor.De aici inainte tu alegi ce fel de caracter o sa folosestihappy. Succes la spartul metinelor. Funditahappyplzzz

| Primo a răspuns:

Deci sunt mai multe caractere care sparg metine rapid primul ar fi razboinicul corp datorita iuresului (care da viteza de atac)si aura sabiei(care mareste puterea atacului). Un caracter bun mai e si sura arme deoarece are o magie tais vrajit care da chiar mai mult atac decit aura sabiei, el mai are si multe magii de protectie care ii creste apararea astfel rezistind mai bine in fata monstrilor.De aici inainte tu alegi ce fel de caracter o sa folosestihappy. Succes la spartul metinelor. Funditahappyplzzzhappy

| cristiiiiiii a răspuns:

War pe corp

| Angy_8419 a răspuns:

Razboinic corp.
Funda?big grin

| Crystyana_2034 a răspuns:

Razboinicul

| llupeto a răspuns:

War pe mentale.