| Rebeca_Dumitrache_1990 a întrebat:

Intrebare feminina! Mi-a venit ciclul menstrual aseara si sangele a devenit maro... este normal? Dau funda ...help!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Da este normal, nu este ceva pentru care ar trebui să îţi faci criji.

| SmartLie a răspuns:

Da, este normal... nu iti face griji. o sa fie mai multe lucruri pentru care iti poti face griji dar nu ar trebui.

| KaRa23S a răspuns:

Stai calma, ca nu va fi pentru prima data. Iti va mai veni de deseori asa. E normal, e sange. Bafta in continuare!:*

Răspuns utilizator avertizat