| FreeStyle_6834 a întrebat:

Intrebare : la cite procente din intrebarile voastre desemnati raspunsul cistigator?

Răspuns Câştigător
| alessutz11 a răspuns:

Depinde de cat de folositoare sunt raspunsurile la care vreau sa acord fundita. De exemplu daca primesc cu gbx ma enervez si o saptamana nu revin asupra intrebarii. In schimb, daca e ceva cu adevarat folositor, astept vreo doua-trei raspunsuri si ma decid care sa primeasca fundita. De obicei e foarte greu, deoarece cei care nu dau gbx-uri sunt de foarte mare ajutor. In concluzie, nu stiu exact cate procente. Asta depinde de inutili si gbx-isti.

Sper ca te-am ajutat. big grin

3 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

99%

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

La toate. Mai întâi aștept răspunsuri și apoi le citesc să văd care a fost cel mai folositor dintre ele. Tu?

| CokoStar a răspuns:

Eu la toate.