| didu_5680 a întrebat:

Intrebare legata de Barn Buddy (pe hi5): cum pot schimba raspunsurile preinregistrate? atunci cand imi uda cineva plantele sau imi inlatura buruienile, dupa ce termina primeste un raspuns cu ceva de genul "Thank's..." sau "Naughty..." cum le pot schimba? [funda mareee!]

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Se puteau schimba la versiunea veche. Acum, cu versiunea noua, raspunsurile nu se mai pot schimba. Eu le-am schimbat inainte, si dupa ce a aparut noua versiunea am vrut sa le schimb, dar, din pacate nu se mai poate.
Pa-pa! happy

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Vai, deci eu vreau sa aflu asta de cand a inceput jocul crying(
Sa vad ce rasp primesti crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didu explica-ne si noua cum ai facut inainte de ti-ai schimbat raspunsurile acelea. poate reusim si noi...:*