| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare mai mult pentru baieti deci sunt genul de fata care =asculta hip-hop nu conteaza ca is in sc ca is acasa eu non-stop muzica nu imi place sa ma imbarc ca haine mulate sau sa ma dau cu gloss si cu toata spoiala ca care se dau restul fetelor eu sunt genu de fata care se imbraca cu blugi largi bascheti si bluza de trening bine cam injur adica injur pe aproape orcine merg baieteste si acum intrebarea mea este daca baieti sau fetele ma vad asa ce parere vor avea despre mine?

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Cel putin eu unu n'am nimic impotriva fetelor de acest gen.ba chiar imi plac pentru ca sunteti diferite de restul'...deci continua in ritmu' asta fi cum vrei uh sa fi

| MasterKing a răspuns:

Salut
am si eu o colega care are acelasi comportamentbig grin si stiu cum o apreciaza lumea si cum se uita la ea.
Frate, esti libera sa iti traiesti viata asa cum vrei!
daca vrei sa umbli in blugi largi, fa-o!
daca vrei sa injuri, fa-o! desi nu sunt de acord aici. nimanui nu ii sta bine sa injure si iti recomand sa renunti la faza cu injuratul, nici un baiat si nici o fata nu ar trebui sa faca asa ceva des, ca, la nervi doar toata lumea o face, dar sa nu devina o obisnuinta.Mai bine axeaza-te pe faptul ca esti independenta si diferita fata de ceilalti. De ce ar trebui sa-ti pese de celelalte fete, daca ele sunt asa, tu nu trebuie sa le urmezi, asta in cazul in care sunt acel gen de pipitze care nu stiu decat acele lucruri sa ele faca. Tu sti cel mai bine cum trebuie sa fi, asculta si de sfaturile prietenilor, punele aceasta intrebare si lor, intr-un mod cat se poate de serios, vezi ce crede lumea despre tine, cerceteaza si vei ajunge la o concluzie!big grin
sper ca ti-am fost de folos!
papa!big grin