| pixieroxx a întrebat:

Intrebare mai stupida...adica nu suunt copil care se uita la desene animate. dar cine canta mellodia de la scooby doo, varianta in >>engleza?big grin::. funda::X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

MxPx: Scooby Doo, Where are you?

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Sau What's New Scooby-Doo? NEW Full Theme Song by Anarbor (from The Mystery Begins) dai click aici cred ca despre asta vorbesti http://www.youtube.com/watch?v=YcieZCf8U-o&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce? Te scuzi in fata noastra ca te uiti?[ happy ]
Si eu ma uit!
happy
Oricine se poate uita, asta-i un farmec de-al copilariei, nu-i nici o rusine; e rusine sa furi si sa minti, dar nu asta.
happy