| NoChanceForUs a întrebat:

Intrebare pe sistemul Roza: Cum se foloseste hartia igienica?(rog seriozitate va rog. V-am spus ca va rog? Am uitat sa spun, deci iata-l: Va rog.)

3 răspunsuri:
| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai mai intai se rupe o bucaticaapoi se aseaza in manuta, si pe urma ...pe urma nu mai ziclaughingrolling on the floorFFf tare intrebarearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi din cauza crizei, se ...refoloseste.pentru iconomie, de.

| lolli_4147 a răspuns:

La femei, miscarea specifica este din fata spre spate, pentru a evita riscul infectiilor.