| dragonu3 a întrebat:

Intrebare pentru adolescenti : pentru a participa la balul bobocilor trebuie sa stiu neaparat sa dansez? as vrea mai multe detalii. funda

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Deah, nu man! oricum se face o preselectie. sau ma rog. se facea. nu doar dansul e important, e important cum reactionezi in diferite situatii, la diferite provocari. daca esti mai deschis la minte si mai "smecher", atunci ai toate sansele sa castigi. trebuie sa fii istet cand trebuie si dinamic. bafta mare

| William a răspuns:

Iti trebuie doar bilet.