| BillK1 a întrebat:

[ Întrebare pentru. băieți ] happy

Va plac fetele cu breton sau fără breton, par drept sau creț? >:

Vreau cât mai multe păreri puppy dog eyes! Multzumesck big hug

1 răspuns:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Știu că nu este întrebarea pentru mine, dar îți spun ceva foarte important.
Sentimentele si iubirea față de o fată eu zic că nu se bazează pe aspectul fizic. Că e blondă sau brunetă si are un suflet de milioane și te iubește enorm nu înseamnă sentimente?
Văd că ești fată. Pentru un băiat bun și sincer nu contează, pentru unul superficial si obsedat da.
Ai grija cu baieții!

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!