| Antrax a întrebat:

Intrebare pentru baieti cat insistati la o fata o ora o saptamana sau pana cand se lasa laughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O saptamana? la cat sunt de credule si de gasculite e mult si o ora.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Tweety ai dreptte. Daca sunt indragostit de o fata eu cel putin nu renunt asa usor si incerc sa fac orice. Bineinteles asta o fac doar daca simt ca am vreo sansa. Daca ma indragostesc de o fata inseamna ca e o fata speciala si daca are iubit atunci raman un prieten atent si poate candva se va schimba statutul. Oricum la un timp dispare atractia aceea din cauza resemnarii. Dupa e posibil chiar sa ma caute ea pe mine.

| Silvia a răspuns:

Sincer...la mine poate sa insiste cat vrea el. Daca nu imi place, o face degeaba.Ba mai mult, mai si enerveaza si e posibil sa si-o si ia daca nu intelege ca nu ma intereseaza.Stiu ce spun...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt fatahappyPot sa raspund si eu?hee hee
Parerea mea este ca daca baiatul chiar este indragostit de acea fata v-a insista pana o v-a cuceri love struck
Daca se lasa asa de usor inseamna ca nu o iubestewinking

| Psihoyounger a răspuns:

As insista pana consider ca trebuie. Bineinteles, daca consider ca am vreo sansa. Daca ma priveste cu umilinta si cu superioritate, atunci o las balta. Nici nu ma voi umili chiar asa.

Psihoyounger

| faranume a răspuns:

Deci eu am un amic care a incercat cu o prietena si nimic n-a reusit a incercat o data de doua de noua... dar nimicthinking ea il placea dar voia sa-i cada la picioare dar nici baietii nu sunt asa de prostuti... a fost cu ea o saptamaan si ea tot il tinea la distanta.si pana la urma el i-a dat papucii deci insista insista saracii dar pana la un punctwinking

| spy2o a răspuns:

Nu stiu cat e nevoie, dar daca o vad ca face figuri, ca nare nici o treaba cu mine, ii dau cu flit, sunt altele care intr-adevar merita.Sunt unele care chiar daca ii plac pe baieti ast tone de trandafiri, sa stea in genunki in fata lor, cu de astea nu ma inqrc, cel putin pana ma prind. Daca ma place intr-adevar, nu trebuie sa insist o luna, tocmai de aici iti dai seama...

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Buna....io nu-s baiat dar daca el este indragostit de ea insista pana reuseste sa o cucereasca(cunosc cazuri big grin )

| wally a răspuns:

Mmm. depinde de fata. si nu cred ca a stat cineva sa cronometreze. dar dar am zis. ca depinde de ea daca merita sa insisti. cel putin asa sunt eu. daca arata bine si imi place de ea. insist mai mult. daca e invers insist mai putin ca inseamna ca nu se merita. gasesti poate mai buna ca ea si care te costa mai putin timp. big grin