| PisicaNeagra a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cat timp ati fi dispusi sa asteptati intr-o relatie ca fata sa se culce cu voi? vreau pentru doua cazuri daca fata ar fi virgina si daca nu...astept mai multe pareri...
Dau FUNDITA + VOTURI :*

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna PisicaNeagra

O intrebare interesanta dupa mine.nu pot spune ca sunt dipus sa astept sa se culce cu mine.ci doar atunci cand ea este pregatita sa faca acest lucru.indiferent ca e sau nu virgina.adica exista si baieti care le zic ca daca nu se culca cu ei (la cateva saptamani dupa ce s-au cunoscut) s-a incheiat relatia.sa zicem ca accepta sa se culce cu el apoi el o paraseste.cine are de suferit aici? logik ca fata care i s-a daruit numai ca relatia lor sa mearga mai departe.pentru mine sincer nu conteaza cat timp sa astept eu ci ea sa se simta in regula facand acest lucru.si acum sa mai zic si eu ceva.o fata te iubeste si daca nu se culca cu tine.si poate avea un motiv pentru care sa nu o faca.de exemplu sa nu sufere mai taziu.insa unii baieti nu stiu acest lucru...parerea mea sincera...intr-o relatie fata ar trebui sa culce cu baiatul cand simt aceleasi sentimente amandoi, cand isi pot oferi reciproc iubirea de care au nevoie si cand ea vede ca acel baiat chiar o merita, ca e dispus sa dea totul pentru ea.pacat ca in zilele de azi nu prea mai este asa.
Asta e parerea mea sincera la aceasta intrebare.ma bucur ca ai deschis subiectul acesta caci si eu sunt curios si ce vor raspunde si celalti colegi ai mei...

Numai bine iti doresc si ai grija de tine, pupici :*, Maryan

2 răspunsuri:
| TrollHeart a răspuns:

Sa stii ca baietii asteapta asta de la o fata! numai cei dementi daca fetele nu fac aste se despartesc de ele!

| ravens a răspuns:

Buna depinde de baiat si de tine, daca te comporti normal si frumos si il faci sa te iubeasca atunci va veni de la sine.