| MelissaGreenEyes a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce inseamna pentru voi o fata frumoasa? Fiti sinceri dau fundalove struck Ms pentru raspus

3 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

O fata frumoasa nu e de ajuns, degeaba e frumoasa daca nu stie sa se comporte, degeaba e frumoasa daca nu e manierata, conteaza sa fie simpatica.

| baru a răspuns:

Salut. Nu exista fata urata. Toate fetele sunt frumoase. Dar -----Acum depinde de fiecare individ in parte. Cea ce este cel mai important, prima data trebuie sa ne uitam la noi si peurma sa ne uitam la o fata sau alta. Degeaba ne place o fata daca noi suntem mai urati. In al doilea rand, o femeie trebuie privita de jos in sus. Cu cat femeia este mai sexy cu atat o vei dori mai mult. Faptul ca nu este inteligenta, ca nu are maniere, ca nu este bogata, nu are nici o legatura cu faptul daca-ti place de ea sau nu. Noi barbatii nu vrem sa recunoastem, dar femeile sunt cu mult peste nivelul nostru, iar ca frumisete se spune; Barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca porcul. Deci revin la intrebarea ta, o femeie frumoasa obligat trebuie sa fie sexy. Pa

| foxi a răspuns:

Tu, esti cea mai frumoasa!