| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti...ce parere aveti de fetele care nu prea merg prin cluburi discoteci le credeti plictisitoare sau nu si cum credeti ca sa-ti gasesti persoana iubita e important sa mergi la disco? DAU FUNDA SI VOT PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La un spectacol îl poți întâlni pe Făt-Frumos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Persoana iubită nu o găseşti în discoteci, să-ţi fie clar!
Nici eu nu merg în cluburi de exemplu, asta nu înseamnă că nu ştiu să mă distrez sau că sunt plictisitoare, aşa că terminaţi cu aberaţiile astea!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În cluburi şi discoteci vei găsi doar persoane cu care să-ţi satisfaci toate fanteziile erotice şi dorinţele sexuale ascunse.

Şi ca răspuns la prima întrebare, am o părere bună despre fetele care evită să-şi mişte fundul o noapte întreagă într-o încăpere plină de cocalari şi idioţi, unde manelele şi muzica de rahat răsuna cu putere, spunând ele, pentru a se distra şi a se simţi bine, scopul adevărat fiind doar c**văreala şi dorinţă de a fi regulate în acea noapte de unul dintre gibonii beţi mangă din acea încăpere.

| valentino52 a răspuns:

Eu cunosc o multime de fete fara fite, destepte, cu facultate si master, chiar si loc de munca, sunt si gospodine si vineri, sambata seara ies in club la petrecere dupa o saptamana de munca. Cu iubitu care au, restul cu prietenele, un whisky, o vodka, un jaggermeister dar cu masura. Se mai intampla sa se matoleasca una la un moment dat dar nu se urca pe mese si nici nu sunt acolo sa se "combine". Nu toate fetele care ies in club fac ceva rau. Sunt altele care au facut din asta un scop in viata si nici eu nu le suport, stau drept cliente false urmarind baietii cu bani sa aiba cine sa le faca cinste prin oras.

| Guildo a răspuns:

La 19 ani ai mei, imi place ca prietena mea sa vina cu mine prin cluburi macar de 2 ori pe saptamana, cred ca am trecut peste fazele cu plimbatul prin parc, peste pod sau iesitul la suc. Adevarul e ca mereu mi-au placut fetele deschise la orice si fetele care stiu sa se distreze. Cele timide oricat de frumoase sunt, ajung sa te plictiseasca, daca nu ti se deschid suficient de mult.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Cine zice ca trebuie sa mergi la discoteca in fiecare zi. Fiecare face ce vrea. Eu nu gasesc acele fete plictisitoare. Si persoana iubita nu o gasesti numai la discoteca. Sunt alte locuri mult mai frumoase.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu e neaparat sa mergi la discoteca sunt doar fete normale si ce conteaza discoteca e doar o petrecere