| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti despre fetele cu nasul coroiat (adica putin cocosatlaughing )? Adica, daca o fata are ochii frumosi, buze frumoase, este desteapta dar are nasul coroiat...va deranjeaza asta?big grin Funda!happy

5 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

De ce m-ar deranja?happyOricum nu aspectul asa de mult, ci capul si cum il folosesti.

| xCăpşunici a răspuns:

Tu Fathoo Vrei sa ne zici ca ai nasuu` Cocshat laughing

| MikeAlexis a răspuns:

Pe mine sincer nu. Daca e la fel de frumoasa si 'inauntru' nu mai conteaza

| mamatatasibunica a răspuns:

Ai putea sa-mi dai idu tau? as vrea sa vorbim, un subiect asemanator intrebarii tale.happy

| anonim_4396 explică (pentru mamatatasibunica):

ID-ul meu este love_pink001.