| chrissi a întrebat:

Intrebare pentru baietihee hee ce preferati o fata foarte foarte frumoasa, dar fragila si neindemanatica sau o fata draguta, desteapta si sportiva?laughing

7 răspunsuri:
| bunker a răspuns:

Amandoua, no worry

| bdfghr4tjNNTEfd a răspuns:

Daca se poate frumoasa, sportiva si fragila(doar sa para) neidemanatica nu.

| BeetleJuice a răspuns:

E grea intrebarea nu stiu ce sa zic cred ca cea frumoasa drept iubita iar cea draguta ca amantarolling on the floor

soothe
| soothe a răspuns:

Probabil o fata iubitoare si cu inima buna. Restul se poate schimba sau invata.

| Silvia a răspuns:

Daca as fii baiat mi-ar placea prima.As rade non-stop de earolling on the floor. Iti dai seama ce vesel as fii?laughingM-ar face fericitlaughing.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Putin din fiecare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua varianta